Výměna, která mohla poslat Curryho do Milwaukee

0
265
Co by se stalo se současnou NBA, kdyby byl tehdy Stephen Curry vyměněn do jiného týmu? Byli by Válečníci momentálně neporazitelnou dynastií?

Před několika lety jsme se málem dočkali výměny mezi Milwaukee Bucks a Golden State Warriors, jejíž součástí byl i ostrostřelec Stephen Curry. Majitel Milwaukee Marc Lasry vysvětlil, proč se výměna bohužel nikdy neodehrála. Oba týmy na jaře roku 2012 společně diskutovaly o výměně hráčů, která v konečném výsledku poslala Andrewa Boguta a Stephena Jacksona do Kalifornie. Druhým směrem putoval zkušený Monta Ellis, Ekpe Udoh a Kwame Brown. Původně měl být ale součástí výměny i Stephen Curry. Už před sedmi lety viděl Marc Lasry potenciál jak v mladém rozehrávači, tak i v jeho spoluhráčích. Jeho cílem bylo přivést rodáka z Akronu na sever do Wisconsinu, aby kolem něj začal budovat zcela nový tým. Zbytek organizačního týmu byl ale bohužel jiného názoru. Stephen nebyl údajně vhodná posila, a to kvůli špatnému zdravotnímu stavu. V té době byl totiž zrovna po dalším zranění kotníku. To byl nejspíše hlavní důvod, proč všechny spekulace časem vyhořely.

“Nemyslím si, že by byli bez něj i nadále takovým týmem. Slova našich zdravotníků byli tehdy velkým důvodem, proč tady teĎ není. Je to škoda, o tom nepochybuji.”

Dnešním dnem už si ho nikdo nedokáže představit v jiném týmu. V Oaklandu je ikonou pro milióny fanoušků. Dvakrát vyhrál cenu pro nejužitečnějšího hráče a třikrát výrazně napomohl k výhře titulu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Napište komentář
Jméno