Kevin Love by rád zůstal v Clevelandu

0
121

Minulý rok v létě zažil Cleveland velký otřes, když klub opustil LeBron James. Ano, je pravdou, že zřejmě málokdo čekal, že “King James” v Ohiu setrvá, i tak ovšem odchod této ikony bolel. Kevin Love se však, na rozdíl od svého bývalého kolegy, s klubem v červenci domluvil na nové čtyřleté spolupráci a zůstal tak posledním hráčem z velké trojice, která se sešla v barvách Cavaliers v roce 2014.

Výkony Clevelandu ovšem v této sezóně nejsou nijak oslnivé a absence zbylých dvou hvězd v kombinaci se zraněným Lovem a hráči, kteří nijak extra v lize nevyčnívají, jsou znát. Klub se tedy momentálně nachází v situaci přestavby. Proto se začalo špitat o možném odchodu právě i posledního přeživšího, za kterého by mohl klub získat slušnou náhradu třeba i v podobě draftových výběrů do budoucích let. Samotný Love by ale nejraději v týmu zůstal.

“Uvidíme. Pokud nebudu vyměněn nyní, uvidíme, co se bude dít v létě. Netuším, co se stane. Říkám to celou dobu. Chci tu být. Říkal jsem ale také, že je to byznys. Viděli jsme to minulý rok během uzávěrky přestupů. Nikdy jsem neviděl, aby bylo vyměněno tolik hráčů z jednoho týmu,” řekl Kevin mediím po dotazu na jeho situaci.

“Rád bych tu byl. Byl bych rád, kdybych byl pak po zbytek sezóny zdravý, protože zdravotní problémy jsou otravné a berou vám čas a já mám v tomhle trochu smůlu. Rád bych si tu zahrál.”

Pokud se Cavaliers rozhodnou Kevina Lova vyměnit ještě do uzávěrky přestupů, mohou to udělat nejdříve 24. ledna, a následně budou mít čas do 7. února, kdy trade deadline končí.

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Napište komentář
Jméno